Idea Szkolenia Katarzyna Majewska

to firma szkoleniowa dostępna na rynku polskim od 2011 r. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń zamkniętych (zawodowych), realizowanych w formie specjalizacji, kursów kwalifikacyjnych, kursów specjalistycznych oraz kursów dokształcających, skierowanych do kadry medycznej, w szczególności pielęgniarek i położnych. Realizujemy również szkolenia otwarte w formie kursów, treningów czy warsztatów.
Ściśle współpracujemy z Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych na terenie całej Polski oraz z Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim doświadczoną i wykwalifikowaną kardą dydaktyczną a także najwyższą jakością prowadzonych szkoleń i miłą atmosferą. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, służąc im pomocą i doświadczeniem.

Koncentrując się na ciągłym podnoszeniu jakości kształcenia, czego odzwierciedleniem jest powiększająca się grupa zadowolonych klientów, poniżej przedstawiamy Państwu zakres kursów, stanowiących naszą ofertę szkoleniową.
Uruchomienie poszczególnych form kształcenia jest uzależnione od ilości osób chętnych.